Meble na wymiar Starachowice

Chcesz zaprojektować własne meble do domu w Starachowicach?

Chętnie Ci w tym pomożemy!

Z wielkim sukcesem już od wielu lat zajmujemy się projektowaniem oraz sprzedażą mebli na wymiar, zarówno dla firm jak i osób fizycznych. Wykonujemy projekty mebli na indywidualne życzenie klienta jak również tworzymy własne projekty i aranżacje dostosowane do potrzeb klienta. Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, dlatego też stale podnosimy swoje kwalifikacje poprzez szkolenia, aby być na bieżąco z obowiązującymi trendami na rynku. Wszystko po to, aby móc sprostać najbardziej wymagającym klientom i zdobyć ich zaufanie.

Decydując się na wykonanie mebli na wymiar do swojego domu czy mieszkania zyskują Państwo pewność, że wolna przestrzeń zostanie w funkcjonalny sposób wykorzystana. To Państwo decydują o wielkości oraz o głębokości mebli, niezbędnych aby pomieścić wszystkie potrzebne rzeczy. Osobiste zaprojektowanie własnych mebli jak np. ilość potrzebnych półek, szafek, uchwytów, sposób zamykania, otwierania, oświetlenie, dobór materiałów i kolorów oraz wiele innych aspektów jest niezwykle inspirującym doświadczeniem dla naszych klientów.

Meble na wymiar są również bardzo często zamawiane przez osoby o nietypowym wzroście, które nie rzadko mają problem z korzystaniem z typowych gotowych już mebli. Meble na wymiar są przykładem mebli idealnych, które tworzymy od początku do końca sami. Dzięki temu możemy stworzyć swoje wymarzone oryginalne i osobiste meble, które będą odzwierciedlać nasz styl i charakter.

Stwórz swoje wymarzone meble!

Obecnie obszar naszej działalności to województwo świętokrzyskie czyli Starachowice i okoliczne miejscowości.

Atuty mebli na wymiar:

- funkcjonalność,
- solidność i trwałość,
- indywidualny charakter,
- niestandardowe rozwiązania.

Ostatnie zrealizowane przez nas zlecenia:

Starachowice (regał do sklepu) Sandomierz (szafy wnękowe) Ostrowiec Świętokrzyski (garderoba) Kielce (meble do garderoby) Starachowice (meble młodzieżowe) Sandomierz (meble do sypialni) Ostrowiec Świętokrzyski (garderoba) Starachowice (meble młodzieżowe) Sandomierz (meble do sypialni) Ostrowiec Świętokrzyski (garderoba) Kielce (meble do garderoby) Starachowice (aranżacja wnętrza) Sandomierz (meble do salonu) Ostrowiec Świętokrzyski (projektowanie mebli) Kielce (szafa przesuwna) Starachowice (meble kuchenne) Sandomierz (meble na wymiar) Ostrowiec Świętokrzyski (meble nietypowe) Kielce (projekt mebli młodzieżowych) Kielce (meble sklepowe) Starachowice (regał do sklepu) Sandomierz (szafy wnękowe) Ostrowiec Świętokrzyski (meble nietypowe).